Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a General Tool programot, Canon pixma iP1000 nyomtató nullázásához?

Figyelt kérdés
Hogy lehessen szoftveresen nullázni.
2010. jún. 7. 18:33
 1/2 anonim válasza:

ez egy nagyon jó kérdés, találtál rá megoldást?

Miért jó ha nullázódik?

2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudok pontosan választ adni, mert ez a nyomtató pár pár éve darabokban van, de megpróbálom felidézni:

be kell dugni a nyomtatót a konnektorba, a bekapcsológombját nyomva tartani, kihúzni a konnektorból, pár másodperc múlva visszadugni, és ekkor lehet felengedni a gombot.

Valami hasonló volt a megoldás, semmilyen szoftver nem segített, csak ez. Én általában a gép bekapcsolása előtt csináltam ezt meg, mert így lábbal le tudtam kapcsolni az egész elosztót, közben tudtam kézzel nyomni a gombot.


Ez egyébként azért volt jó, mert a hulladéktinta-gyűjtő "tartályom" (ami egy darab szivacs volt a nyomtató hátsó részében, ide vezetett két gumi csövecske) ez megtelt, és nem engedett többet nyomtatni, nehogy "túlcsorduljon". Ezért kellett minden használat előtt resetelni a nyomtatót, hogy "ne emlékezzen" erre.

2015. febr. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!