Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videózni szeretnék Hogyan...

Videózni szeretnék Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Már szeretnék videózni.Sok jó ötletem van ami a magyar youtubeon nincs,pedig érdekelné az embereket. De nem tudom mit mondjak szüleimnek akik nem értenek az iyen dolgokhoz. Nem vlogolni szeretnék mert azt biztos nem engednék . Hanem gameplayt. Most veszek gépet. Ismerőseimnek megenhedték mert az ő szüleik értenek ehhez. Mit mondjak?

2018. febr. 17. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Ui. 1.Nem szeretnék facecamot.

2. Értek ahhoz hogy minőségi videót csináljak

2018. febr. 17. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Csináld meg, tedd fel aztán várd a reakciókat. Ha tényleg jó lesz akkor kapsz elismerést és beszélhetsz róla a szülőknek, hogy milyen jó kis közösséget építettél a videóknak köszönhetően. Ha meg nem lesz jó akkor hagyd a francba. Sokan gondolták úgy, hogy tudjak jó tartalmat csinálni, aztán meg mégse.

2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Sok jó ötlet,ami a magyar youtube-on nincs,aztán kiderül,hogy gameplay. Az valóban nincs a youtube-on,csak kis millió.
2018. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem ez a lényeg. De van egy játék amivel sokan játszanak. De egy ideje nincs róla videó magyarul. És lehet azért mert sokan nem tudják hogyan kell benne ezt azt csinálni és én ezt bemutatnám.
2018. febr. 17. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja értem,akkor lényegében egy végig játszás video, na az nem rossz :)
2018. febr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mutass ilyen videót a szüleidnek. Mutatni egyszerűbb, mint elmagyarázni. Ha nem látszik az arcod, lehet, hogy könyebben belemennek.
2018. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem egy újabb Minecraft videó lesz készülőben?
2018. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!