Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fel lehet instalalni az ipad...

Fel lehet instalalni az ipad pro-ra az ios11-et?

Figyelt kérdés
szeretnek vasarolni egy ipad pro-t, de amit kineztem azon ios 9 van. ha megveszem akkor fel lehet tenni ra az ios 11-et, es rendesen fog mukodni? nem valami beta verziora gondolok. az ipadet leginkabb social mediara, photoshopra, exel, word stb.ra hasznalnam.

2018. febr. 20. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ket kattinttassal frissit a legujabbra. Es evekig tamogatott is lesz.
2018. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha ennyire egyszeru lenne akkor miert ekkora az elteres arban? Ugyanaz az ipad ios 9el jo par ezer forintal olcsobb mint amelyiken ios11 van.
2018. febr. 22. 06:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert apro es mindenki mashogy szabja meg.... az ios nulla forint.
2018. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazan ertem :( tudom vannak android partiak es ios partiak :)) de azert szeretnek ipadet mert nekem tobb szempontbol is tokeletesen megfelel. De orulnek hogy kapnek egy konkret valaszt is, megvehetnem az ios9et es majd siman feltehetem ra az ios 11et??
2018. febr. 24. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányszor kellene még leírnom? 0 forint = megveszed, rányomsz hogy frissítés és kész. A pro új termék, évekig lesz rá a legfrissebb op. rendszer.
2018. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!