Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan keverjek zenekari...

Hogyan keverjek zenekari keverő púltal? További információ lent!

Figyelt kérdés

Van egy behringer xenyx 812-es keverőpultom.

Nem tusom hogy hogyan lehet vele Élőben keverni.

hogy mivel kéne kiegészitenem.

Ha vki tudja légysz válaszoljon!

előre is köszönöm!



2018. febr. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom le leszek pontozva, de ha gőződ nincs arról, hogy mire való akkor miért van? Ami kiegészítő kell hozzá, az ez esetben néhány mikrofon, meg alapvetően a 10 ujjad. Más nem nagyon kell. Meg valami olyan dolog sem árt ahol a hang megjelenik, vagy egy aktív hangfal, vagy végfok+hangfal.
2018. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne bántsd már, 12 évesen még te is ilyen lehettél.
2018. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a Xenix 802-re gondoltál? 812 nincs...
2018. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy zenekarinak kissé kicsi: két mikrofonbemenettel, két vonalbemenettel nem mész messzire. Élőben legfeljebb két énekes + egy szintetizátor + 1 playback lejátszót fogsz tudni keverni.


Ez a kis keverőcske talán leginkább házi felvételekhez alkalmas. De ahhoz meg jobb lenne valami USB-s keverőpult, sokkal egyszerűbb felvenni egy olyannal PC-re.

2018. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vannak hangfalaim sőt én építettem őket van végfok is ezt csak előerősítőnek vettem...

Csak mivel keverőpult van ráirva megkérdeztem kogy mit tudnék esetleg vele csinálni...

2018. febr. 22. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!