Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 30/859-xxxx számot tartalmaz...

A 30/859-xxxx számot tartalmazó sim vásárlásakor (feltöltős net) tudták ide csatolni az előfizetéses mobilnet-et:30/400-xxxx /ehhez nem adtak külön sim kártyát/ akkor sim deaktiváláskor miért nem törölték azt is?

Figyelt kérdés
Le akartam mondani mindegyiket, de csak a feltöltős sim-et deaktiválta,nem szüntette meg a havi előfizetést. Mivel az alap sim kártya már deaktiválva volt, nem is tudtam volna használni a hozzá csatolt havi mobilinternet előfizetést. Kérik az előfizetési dijat, arra, amit elvileg lemondtam, csak az ügyintéző hanyag volt... Mit tegyek?

2018. febr. 22. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a szolgáltató nem használja ezt az oldalt ügyfélpanasz kezelésre.

Próbálkozz az ügyfélszolgálati elérhetőségeik valamelyikén, telefonon, személyesen vagy írásban.

2018. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hozzájuk fordultam, az ügyintézőt védik, pedig nem csak a SIM kártyát adtam oda, amikor lemondtam, hanem az előfizetés utólsó számláját is, amin szerepelt a másik telefonszám. Ugyan időközben levonták, ami nem jár nekik, de mintegy szívességként kommunikálták, mint ha én hibáztam volna. nem szeretem, ha hülyének néznek... Legalább egy bocsánatkérést elvártam volna...
2018. febr. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!