Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha egy fiú kiálnak vele a színpadra tetszene vagy kiröhögnétek? Vagy ez jobban néz ki szerintetek?


[link]



2018. febr. 26. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a színe, de azėrt nem röhögnėm ki akinek ilyen van. A màsodik viszont annyira setetszik mint az első...

Nekem a konzervatívabb megjelenės tetszik.

2018. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vagány, viszont annak kell szeretni a hangszerét aki használja.

Én például semmi máson nem tudok rendesen játszani mint egy hófehér stratocaster jávor nyakkal. Tehát a lényeg hogy fehér színű és vannak olyanok akiknek pont ez nem tetszik de nekem ez a fontos.

2018. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mojjo ***** válasza:
0%
Ha metroszexuális vagy, akkor tökéletes az első. Azért arra figyelj, hogy ha az van a kezedben, mindenképpen összeszorított farpofákkal játsz. Jobb félni, mint megijedni, tudod...
2018. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Waff ***** válasza:
A kék osztrigába még érhet el sikereket azzal a lila csillámos szerszámmal....most miért bántjátok...Terry Black mellett milyen jól mutatna.
2018. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mojjo ***** válasza:

Amúgy komolyan nem értem, mit gondolnak néha a gyártók. Teljesen jó gitárokat is agyonütnek néha olyan színekkel, amiről csak ez jut eszembe:

[link]


Komolyan erre van kereslet, vagy mi?

2018. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mojjo ***** válasza:

Na, ilyesmiről beszélek:

[link]


Nem tudom, hogy ez most vicc-e, vagy komoly, de remélem komoly... viccnek azért erős lenne :D

2018. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom mi a probléma a 2 Kirk Hammett Signature gityóval, nekem személy szerint mind a kettő rohadtul bejön, plusz minőségi cucc is mind a kettő. :D
2019. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gitár színének neked kell tetszenie, a közönségnek meg az, amit játszol.:)
jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!