Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy jól működő headset-em,...

Van egy jól működő headset-em, de a gépem nagyon halkan érzékeli a mikrofonját. Hogy oldjam meg a problémát?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy Windows frissítés, ami előtt még rendesen működött a jack csatlakozó (hozzáteszem, a kártyaolvasóm is tönkretette, de azt megoldottam egy usb átalakítóval), de utána üvöltenem kellett, hogy hallani lehessen. Megpróbáltam a rendszer visszaállítását, de nem bizonyult hatásosnak. Kifogytam az ötletekből, úgyhogy innen kérek segítséget. A szervíz megoldás lenne, de inkább kihagynám. (Van még jótállás)

2018. febr. 27. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A hangerő ikonon jobb egérgombbal kattintasz a tálcán, kijön egy menü. ott kiválasztod a rögzítő eszközök sort. rákattintasz ( bal gomb)


Kijön egy ablak (hang), kiválasztod a problémás mikrofont, majd alul a tulajdonságok gombra kattintasz.

Kijön a mikrofon-tulajdonságok ablak, a jelszintek fülön lehet a mikrofon érzékenységét állítani. feljebb húzod, majd az alkalmaz gomb. Elméletileg nem kell utána kiabálnod... Windows 10

2018. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez volt amivel kezdtem, és nem segített
2018. febr. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!