Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Arrol lenne szo, hogy a...

Arrol lenne szo, hogy a Telekomnal akarok egy elofizetest kotni, hogy minden honapban legyen mobilnetem. Es ugye ezt minden honapban fizetni kell. Es ezt pontosan, hogy kell fizetni, utalni csekken vagy hogy?

Figyelt kérdés
Keszpenzzel nem lehet a postan? Vagy a bankba kell menni vagy hogy? Kerlek ne nezzetek hulyenek, nem csinaltam ilyet! Es mindent amit tudtok errol azt irjatok le kerlek! Elore is koszonom a valaszokat!

2018. márc. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Es ugye ezt minden honapban fizetni kell."


Igen.


"Es ezt pontosan, hogy kell fizetni, utalni csekken vagy hogy?"


Csekken is lehet (a postán), bankkártyával is, és van Telekom gyorsfizetés is, ami hasonlít a bankkártyáshoz, csak gyorsabb. Én úgy szoktam, hogy a telekom.hu-n belépek, megnézem, milyen számláim vannak, és amit tudok, azt befizetem bankkártyával.

2018. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ha személyesen bemennél egy üzletbe ahol segítenek kiválasztani a számodra megfelelő megoldást.
2018. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet E-számlaként. Megkapod SMS-ben az összeget és a hatéridőt. A kártyával az ATM-nél, Számlabefizetés menűpontban, beírod a saját mobilszámodat kétszer, aztán az összeget. Kapsz nyomtatott számlát és kész. Nagyon egyszerű és gyors befizetés.
2018. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!