Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PUBG miért írja ki indításko...

A PUBG miért írja ki indításkor ezt? - msvcp140. dll fájlt nem találja! Megnéztem nem hiányzik pedig :/

Figyelt kérdés

Már utánna néztem de nem akart menni úgy se ha kicseréltem egy ugyanolyan msvcp140 es fájlra+mindenből 64 bitest szedtem le mert olyan kell:/

Légyszi segítsetek már.



2018. márc. 3. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
microsoft Visual C nincs feltelepitve. ezeket telepitsd újra, vagy használd a játék telepitési könyvtárában található verziók telepitőjét. Nem mindegyik komatibilis minden játékkal. Ezért melléklik hozzá általában. Ha telepitve van akkor használd a repair lehetőséget a telepités során
2018. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom
2018. márc. 3. 14:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Visual C++2017 van a gépen.
2018. márc. 3. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy nem lehet hogy windows on belul kellene neki frissítés ?
2018. márc. 3. 15:30
 5/5 A kérdező kommentje:
*win 7 em van.
2018. márc. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!