Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől tűnnek el egy pendriveró...

Mitől tűnnek el egy pendriveról mappák és abból képek? Valahogy vissza lehet szerezni őket?

Figyelt kérdés

Van egy pár pendriveom, van aminek van némi márkája (Adata, SanDisk, SP, Kingston) ezeken ha jól vettem észre megmaradt minden aminek meg kellett (mappákban képek).

Viszont van kettő darab márkátlan, ebay-ről rendelt 64gb-os pendrive, amin a mappa látható, hogy ott van, viszon belőle a képek eltűntek.

Azt mutatja még nagyon sok hely van rajta.

Eddig nem voltam benne teljesen biztos, hogy azokban a mappákban volt-e egyáltalán valami, de ma is rátöltöttem még két mappába képeket. Majd áttöltés után kb fél órával rámentem a mappára, és azt írta ki, hogy a mappa üres.


Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Valahogy vissza lehet szerezni a képeket?

Mit tudnátok tanácsolni ez mért történhetett?



2018. márc. 10. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu-pendrive-ok. 64 gigásnak hazudják magukat, de valójában kisebbek.

[link]


Ne használd őket.

2018. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Etek az ebay-es noname pendriveok ahogy az elöttem lévő is írta, átverik a windowst és többnek mutatják magukat mint valójácmban a meretük.. Tied is kn lehet max 4 gigás aztán összevissza íródnak az adatok.. Azt tudod tenni hogy máskor nem veszel ilyen hulladékot, adataidnak meg annyi. Van erről cikk is ha megtalálom linkelem.
2018. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet ilyen helyzetben tenni?"


Dobk ki a pitsába a 2 dolláros szemetet és használd a normális pendrivet.

2018. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat és cikket! :)
2018. márc. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!