Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet SimCity (2013) -ban közműhivatalt lerakni? Mert szinte mindenhez kell, és én nem tudom hogyan kell. Valaki legyen szíves segíteni!

SimCity, Pc játékok, közműhivatal

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sim City, számítógépes játék, közműhivatal

márc. 13. 21:10  Privát üzenet  

A válasz
A közműhivatalt azt a városháza mellé tudod lerakni. Bal klikk a városházára, szerkesztés és ott van.

# 1/1Időpont júl. 17. 21:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2013-as wordben miért nem tudom beállítani az automatikus elvlasztásnál az elválasztási zónát?
Csak a 2016-os Microsoft fizetős vagy az összes (pl. a 2013-as)?
Érdemes 2013-as Macbook Pro-t, vagy Air-t venni?
Hogyan tudom beállítani Word 2013-ban a kiskapitális betűtípust? Melyik az a betűtípus?
PowerPoint 2013 nem jeleníti meg az áttünéseket, mit csináljak vele?
Miért esik le az FPS-em eggyes helyeken a Tomb Raider 2013-ban?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!