Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multimétert ajánlotok...

Milyen multimétert ajánlotok olyan 10-15 ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
Nem napi szintű használatra, inkább hobbi...otthon házkörül...

2018. márc. 16. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi szintre nem kell olyan drága.

Én a MAXWELL MN-25331-et vettem és minden téren tökéletes.

Keresőben megtalálod.

2018. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bubuka508 ***** válasza:
Jók a Maxwell és Metex gyártmányok és nincs csillagászati áruk, de nekem jó tapasztalataim vannak a MASTECH MY 64-gyel is, még aktív kisiparos koromban, mikor a Metex-em elromlott és nem kaptam bele IC-t (ezek a gyártmányok viszont érzékenyebbek), hónapokig azt használtam napi szinten és egyenértékűnek bizonyult vele. A DT és hasonló, fantázianeves piaci cuccokat viszont nem ajánlom, mutatnak valamit, de kifogásolható a pontosságuk. A METEX műszereknek az a hátrányuk, hogy nem kapcsolnak ki automatice egy félóra után (bár már lehet, hogy azóta gyártanak olyan típust is), oda kell figyelni, ha nem használod, hogy ne merüljön le benne az elem.
2018. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!