Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért szorgalmazzák a robotok...

Miért szorgalmazzák a robotok és önvezető autók elterjedését?

Figyelt kérdés
Ezek munkahelyek megszűnéséhez vezetnek, emberek lesznek kiválthatóak velük. Rájuk nem gondol senki?

2018. márc. 21. 19:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem idősebb vagyok, mint te. Egy kis tiszteletet kérnék. Te hány éves vagy?


Amúgy tény, hogy az emberek is baleseteznek, de a kamionsofőröket, buszvezetőket stb. nem kéne kiváltani ezekkel a kocsikkal. Tudod te, hányan fogják elveszíteni a munkájukat ezen önvezető technológia miatt? Segítek: nagyon sokan.

2018. márc. 23. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben 42 elmúltál, akkor igen, "idősebb" vagy. De az alpári kötekedős stílusod (mert neked nem tetsző dolgot mertek mondani), az sok mindent elmesél rólad.


Te vagy a kérdező, de nem érdekel más véleménye.... Segítek: azért, mert csak kötekedni akarsz unalomból.


További szép napot...

2018. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmi olyant nem írtam, amit bántónak érezhetnél. Ha belegondolsz, nagyon is kellemes, amit írtam. De mindegy is. Amúgy csak pár év van közöttünk, szóval...
2018. márc. 24. 11:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem igen voltam gépközelben...


Mennyi az a pár év? 20?


Egyébként meg idézetek tőled:


"Nem linkelek semmit, okos fiú vagy, megtalálod magad is. Na látod, meg is van, nyalom a zacskódat..."


Nem gondolod, hogy kissé kretén viselkedést engedsz meg csak azért magadnak, mert anonim vagy az interneten? Attól még a normális beszélgetés itt is alap....


"Szerintem idősebb vagyok, mint te. Egy kis tiszteletet kérnék. Te hány éves vagy? "


Itt pont te kérsz tiszteletet, amikor nem adod meg másoknak? Amit megengedsz magadnak másokkal szemben, azt is kapod vissza.... Szerintem az alap viselkedés szabályait újra tanulhatnád.

2018. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mire önvezető autód lesz,addigra feltalálják a teleportot is.

Jó kis ötlet egy jó fegyver készítéséhez az önjáró autó,mikor feltörik a vezérlőket azt emberek milliói fognak törni húzni,miközben bennt űlnek a kocsiban..

Szépen alattomosan el lehet majd így intézni sok kis emberkét,nem kell stukker se semmi,autód elraból majd 250-el piff a falnak,,stb..

Hát tényleg jó ötlet az önvezető autó ?

2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!