Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valahogy le lehet-e ellenőrizn...

Valahogy le lehet-e ellenőrizni, hogy ha kuldok sms-t meglapja-e az illeto vagy letiltotta a szamom? En tmobile o Voda.

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az SMS nem letiltható dolog. Megkapja telefon ( hacsak nincs hálózati hiba ), az már más kérdés ha valaki olyan appot rak fel, vagy fejleszt ami adott telefonszámmal rendelkező SMSt azonnal töröl.
2018. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod, de koszi a valaszt. Ha "auto reject"re rakok egy szamot akkor ha arrol a szamrol hivnak automatikusan foglaltat jelez es az sms/mms se jon at. Ezt tuti.
2018. márc. 31. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

nem minden telefonnál van így kérdező


van ahol csak blacklistre teszi, ahol visszanézhető

2018. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most beszeltem a t mobile-lal. Nem koveto vissza csak az hogy en elkudtem. Az hogy blokkoltak a szamom az nem
2018. márc. 31. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Micsoda meglepetés....
2018. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Rosszul tudod, de koszi a valaszt. Ha "auto reject"re rakok egy szamot akkor ha arrol a szamrol hivnak automatikusan foglaltat jelez es az sms/mms se jon at. Ezt tuti."


Szerintem meg jól tudom. Az SMSt ( hogy megkapja a készülék) nem tudod letiltani. Csak akkor tudod ha kikapcsolod. Szerintem te nem tudod jól.

Jut eszembe, te is guberáltál előző éltedben mindenféle hálózati paging problémákat? Ugye, hogy nem. Azért hidd el az amit mondom - mert az úgy van. Nem dölyfösségből, nem kötekedésből, egyszerűen így működik egy távközlési

jhálózat.

2018. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a kézbesítési jelentést.
2018. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!