Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen e cigit javasoltok...

Milyen e cigit javasoltok haladóknak?

Figyelt kérdés
20000 ft környékén.

2018. ápr. 2. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Haladó dohányzó vagy?????


Mesterkurzust is indítanak?

2018. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a haladó?

Dl vagy MTL-ben?

2018. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DL
2018. ápr. 4. 13:25
 4/7 A kérdező kommentje:
a haladót ugy értem hogy már volt e cigim csak az kis gőz és már rossz is. Valami jobbra gondoltam
2018. ápr. 4. 13:26
 5/7 anonim válasza:
100%

Kitbe ezt tudom ajánlani...

[link]

azt viszont meghegyezném hogy ehez külön be kell szerezned egy 18650 es aksit mert az nincs benne a kitben és anélkül nem tudod használni...

2018. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ;)


DL-re inkább 2 akksisban javaslok. Pico max 25watt amikor nem melegszik ha huzamosabb ideig szívod, főleg nyáron.


Itt nézz körül, az EU raktárt, akkor nincs vám.

[link]


Ez kényelmes fogásra, de az enyémek néha kinyílik az akku része, ha rosszul húzom ki a zsebemből.

[link]


Szuper és minden szempontból védelemmel ellátott, az akksifedél rész is szuper

[link]


Tank, ha felújítható

[link]


Ha nem felújítható, bár nem ismerem,de dicsérik

[link]


2 vagy 3 akksis mod-hoz kell külső töltő

Akksik egyformák legyenek és párosítva.


Smok szettek jó árban vannak EU-hoz képest, de én nem szeretem a gyártót(eleinte igen pontatlan mod-okat csináltak, nem volt biztonságos), és csak 2ml-es tankkal adják (eu-ban), ami dl-ben igen kevés.

2018. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kimaradt...

Akksit külön kell venni, bár vannak olyan mod-ok, amikhez adnak, pl 26650-es Aegis.

Természetesen töltőt is ;)


Ha a későbbiekben spórolni akarsz akkor felújítható tankot nézz.


Amiket linkeltem azok csak példák, ha ráérsz várni akkor más oldalakat, cuccokat is tudok ajánlani.

2018. ápr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!