Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valami bluetooth adapter,...

Van valami bluetooth adapter, amivel megtudom oldani hogy a hangfalamra bluetoothal rátudjak kapcsolódni? (NEM A NEM BLUETOOTHOS GÉPPEL AKAROK BLUETOOTHOS HANGFALRA)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. [link]
2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak itt van fordítva is, és amilyen leírás jellemzi ezeket... Én nem tudok dönteni.

[link]

Ez pl jó?

2018. ápr. 2. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre a célra készült és feltehetően használható is. De a minőségére, megbízhatóságára semmi garancia. Mondjuk nem is nagy kockázat. Olyat érdemesebb venni, amiről van valami hozzáférhető felhasználói vélemény.

Lehetséges hibák: zajos, a háttérben különböző zavaró hangok vannak. A bluetooth kapcsolódás problémás, megszakad, stb.

Egy ismertebb névben is jobban bíznék. Például az a TPlink, nem sokkal drágább, de azért mégis van valami neve és jókat írnak róla. Keresgélj, olvasgass szerintem és megtalálod a megfelelőt.

Nem érdemes a legolcsóbbakra vadászni, mert mindig lesz valami baja. Veszel 2-3 darabot, mégsem lesz az igazi és az árukból kaptál volna egy igazán jót.

2018. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, pl. az ebay-en rendelsz egy ilyen vevőt pár száz Ft-ért, vagy egy mp3 board-ot, amiben van bluetooth és kész, én nemrég vettem onnan 1400ért, működik meglepően jó hangzással, nekem így van megoldva, persze te ha hangfalhoz akarod, akkor olyan kell, amiben van előerősítő is.
2018. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!