Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc Win 10. A gép leállításakor...

Pc Win 10. A gép leállításakor, a képernyő elsötétülésével egyidőben egy kattanást hallok a hangszóróban de nem a képernyő okozza. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van ,fogalmam sincs ,hogy miert ,de nem hinnem ,hogy baj lenne.
2018. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak most nemrég kezdte el, nem hiszem, hogy normális jelenség lenne, merevlemezre gondolok de beismerem túl gyenge tudással rendelkezem, ezért is fordulok szaki véleményéhez és nem okoskodok.
2018. ápr. 3. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy van gond?

Amikor kikapcsolja a hangkártyát, kisülnek a kondik.

2018. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ebből aztán semmit se értettem. Két gépem van, egyik csinálja , másik nem. akkor??
2018. ápr. 3. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Win10 hülyeség. Nem kell vele foglalkozni, ha más baja nincs.
2018. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok,szerintem is a Win 10 miatt van ,ameddig Win7em volt sose tapasztaltam ,de miota Win10 azota mindig...lehet,hogy eddig is csinalta,csak nem vetted eszre
2018. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Két gépem van, egyik csinálja , másik nem. akkor"

Kettő egyforma géped van? Ha nem akkor elöfordul hogy amelyik nem csinálja jobbak a hangrendszer alkatrészei.

2018. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!