Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Marshall Valvestate s80...

Marshall Valvestate s80 gitárkombóhoz zengető ki és bemeneti tekercset hol tudok beszerezni? Egyéb megoldás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, amennyire én tudom, a gitárosként hozzászóló kollégák között nem nagyon van itt olyan, aki neked ebben segíteni tudna. Speciel én eddig még csak szétkaptam rugós zengetőt, az összerakásával már nem bajlódtam.


(Egy kombót alakítottam át és ki kellett kötni a zengetőt, de mivel amúgy sem használtam soha, az összerakásnál nem bajlódtam vele.)


Szóval, bár tudom ez nem sok, annyit tudok javasolni, hogy hívj fel hangszerboltokat, ahol erősítők javításával vagy bármi ilyesminek a szervízelésével is foglalkoznak.


Vagy egy venni simán egy új tankot? Régit ki, újat be, azt csókolom?


[link]

2018. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a bontott regent zengetőtank is jó bele.

Az aukciós oldalakon találsz olcsón.

2018. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!