Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung 4K TV-kben vannak...

Samsung 4K TV-kben vannak előzmények?

Figyelt kérdés
Vagyis, ha "természetfilmet-lány/fiú" nézek USB-n akkor azt látni lehet mit néztem utoljára? 25 éves vagyok és 4K SMART TV-t szeretnék venni a szüleimmel közösen beszállni a pénz adásba, de apum informatikus szóval megtalálná az előzmények között mivel a szüleim is néznék az eszközt. Köszönöm! Jelenleg még 72 cm-es 100HZ-s CRT TV-nk van szóval segítsetek :)

2018. ápr. 10. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod bedugva az usb-t, akkor nem latja senki mit neztel.
2018. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire parázol és fel is merülne az előzmény lehetősége (amit kétlek, semmi szüksége a tévének rá, hiszen forrás nélkül úgysem ér semmit), akkor az apádnak minimum természetfeletti ereje kell, hogy legyen hogy kitalálja a frappánsan átnevezett "1.mkv" videó tartalmát. De ha még ennél is jobban parázol, akkor átnevezed valami film vagy sorozat nevére.


Ha nincs bedugva a forrás a tévébe, lejátszani úgysem lehet, és az előzmény is annyit írna (ha van, szerintem nincs), hogy te mostanában megnézted a Titanic 1-2-3-4-5 részeit.

2018. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25évesen már feleséggel kéne és nem csak csorgatni a nyálad ;)
2018. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes mert nálunk úgy van, hogy a pendriveról letörölt film is megjelenik egy pillanatra amikor már más van rajta, de hogy miért
2018. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!