Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy mosfet végfokom...

Van egy mosfet végfokom kaszkád kapcsolás segítségével, de valamiért egyenáramot kap a hangszóró és nem váltakozót így a hangszóró melegszik és így a basszust se lehet élvezni. Hogyan tudnám AC-re váltani jelentős teljesítmény csökkenés nélkül?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem "váltás" kérdése. Ha egy HF erősítő egyenáramot ad le, akkor a hangszóró csatoló kondija lesz zárlatos. Multimeter nem biztos hogy mutatja, tehát cserével teszteld!
2018. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egyszer elolvastam, és nem lehet egyenáram a hiba ha csak a basszussal van gond, de egyébként szól. Valszeg "elszállt" a végfok!
2018. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tök új az egész és van rajta minden féle védelem és jó lenne ha basszus is jó lenne
2018. ápr. 15. 21:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést mert teljesen felugrik a tekercs a hangszóróban és már mindent csináltam vele
2018. ápr. 15. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy félvezetős cuccból egyenáram megy ki ott 100% hogy a végfok makkant meg. Ne is erőltesd, mert lefüstöl a hangsugárzó.
2018. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!