Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrégiben vettem egy Macbook...

Nemrégiben vettem egy Macbook prot. Sajna tegnap lejtettem és lett rajta egy nagy csúnya karcolás. El lehet eszt valahogy tüntetni vagy kicserélik a gépet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szép is lenne, ha csak úgy kicserélnék a törött, karcolt dolgokat a boltban... Sajnos ha nem kötöttél rá biztosítást, amit egy ilyen értékű termék esetén illene, akkor nem fogják kicserélni. Eltüntetés alatt nem tudom mit értesz főleg hogy nem látjuk a kárt, de van egy tippem hogy nem lehet csak úgy eltüntetni. Így láthatatlanban csak annyit tudok mondani, hogy beviszed a szervizbe és megcsinálják amiért fizetni kell nyilván mert leejtés ellen nem szokott sokat érni a garancia feltéve ha nem olyan garanciát kötöttél ami ezt is magába foglalja.
2018. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére kötöttem rá bisztosítást. De aszt sajnos nem tudom hogy miet.
2018. ápr. 17. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:
# 2 Előveszed a szerződést, amit ezek szerint a vásárláskor aláírtál és elolvasod.
2018. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljes körü bisztosítás kötöttem rá!
2018. ápr. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!