Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni vezeték nélküli töltő vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Voltam több telefonos üzletben, ahol azt mondták, interneten kell rendelni, mert az üzletek nem tartanak ilyet. Nekem ez teljesen új, nem tudok a vezeték nélküli töltőkről szinte semmit. Hogyan működik? Miket vegyek figyelembe? Hány mAh nak kell lennie? Körülbelül mennyibe kerül egy jó töltő? Hogyan kell a telefonomhoz kapcsolni? Márkafüggő? Iphonehoz is jó? Bocsi a sok kérdésért.
2018. ápr. 26. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és a legfontosabb lemaradt. Milyen internetes oldalon érdemes ilyet rendelni?
2018. ápr. 26. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Az jó kérdés mikor a vezeték nélküli telefon töltőt hogyan kell a telefonhoz kapcsolni...

Nekem annyira vezeték nélküli a töltöm,hogy még a konnektorba se kell bedugni,se a telefonba.

2018. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
www.quazar.hu
2018. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szempont, hogy a telefonod támogatja-e a vezeték nélküli töltést.
2018. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

iPhone 8-tól támogatott a vezeték nélküli töltési szabvány. Lásd: Üveg hátlap.


Pontosan utána kell nézni egy mobil modell száma alapján, hogy melyik támogatja, melyik nem.

Pl az LG több régióra más-más variációval adta ki néhány mobilját. Lásd: G6 EU verzió: Quad DAC, viszont nincs vezeték nélküli töltés, míg az Amcsi verzióban pont fordítva.

2018. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Illetve azt még hozzátenném, hogy léteznek különféle adapterek, melyekhez csak egy tokot kell használni, és elérhető lesz ez a funkció.


Egyébként véleményem szerint még közel sincs annyira fejlett ez a technológia,hogy ezt használjam a vezetékes gyors töltés helyett, hisz még a mai legújabb mobilok sem töltenek elég gyorsan vezeték nélkül.

2018. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, nem fejlett és amúgy meg adapterrel sem tudod mindegyiket tölteni, a hatékonyság meg kb. 75%,de akkor optimista voltam.

Androidos telók is tudják már a vezeték nélküli töltëst

2018. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Androidos telók is tudják már a vezeték nélküli töltëst"


Csak nem közel 7 éve jelent meg az első Qi támogatott mobil, azt is ha jól tudom az LG vitte véghez.

2018. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!