Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyilvános telefonfülkéhez hol tudok feltöltőkártyát venni? Itt a faluban csak egy van, ami nem aprópénzes, hanem kártyás.

2018. ápr. 28. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
Általában postán, trafikokban szoktak ilyesmit árulni

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. ápr. 28. 17:42 Privát üzenet
Egyáltalán léteznek még kártyás (Nyilvános) Telefonfülkék? Mert én már rég nem láttam ilyet! Utoljára talán még 2013-ban láttam kártyás telefon fülkét. De használni már akkor sem használtam!

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 25. 10:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen vannak Gy-M-S megyében néhány apró faluban és a komáromi állomáson is ilyen van.

# 3/3Időpont febr. 26. 07:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
LG 49UJ6307 LED TV-hez hogyan lehet használni a Mindig TV HDT4 típusú beltéri egységénél használt feltöltőkártyát?
Mért nem fogadja el a redeem codot a ps3 mam? Vettem egy 6000 ft os feltöltőkártyát és nem fogadja el 12 karakteres kódot. Kiír valamit hogy not by cuurent, longer nem tudom mit ir valami ilyesmit.
Ha Steam feltöltőkártyát használok akkor ugrik a szintem?
Az unokatesom hozna nekem feltőltőkártyát németországból steamhez és itt magyarrországon fel tudom e használni?
Osztrák iTunes feltöltőkártyát hogyan aktíválhatom be Magyarországon?
Valaki nem t udja hogy hol lehet venni feltöltőkártyát nyilvános telefonfülkéhez Pécsen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!