Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudok regisztrálni intous...

Nem tudok regisztrálni intous wacom rajztáblához járó kóddal, a hozzá járó rajzprogramhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy intous wacom sima rajztáblám. Már 1 éves, emlékszem, akkor is az angol tudásom hiánya miatt majdnem 3 óráig tartott beüzemelni, azóta működik is. Na de! volt hozzá egy rajzprogram, az artrage (talán lite) 4. És mostanában folyamatosan frissítést kér, ahhoz viszont fel kell menni a hivatalos oldalra, és be kell regisztrálni. regisztrálásnál viszont egy kódot kér. Ezt írja: Enter your ArtRage Registration Key or Serial Number.

Note: ArtRage for iPad and iPhone do not have a Serial Number and do not require registration.

Serial Number/Reg Key:

volt valami kulcs a dobozon, rajta egy számsorral, beütöttem de nem ment. most hol keressem azt a nyomorult kódot?



2018. ápr. 28. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
wacom intous DRAW* rajtáblám van.
2018. ápr. 28. 19:24
 2/3 anonim válasza:

Elküldték emailben még akkor mikor regisztráltál. Legalábbis nekem így volt Art Rage Lite-tal ugyanezzel a termékkel. az e-mail amiről jött egy sima no-reply@wacom.com a levél címe Wacom - Product code for (és itt van egy három betűből és számból álló kódsor)


Remélem így vissza tudod keresni

2018. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagyis bocsi (előző vagyok) ha ebben a mailben lejjebb tekersz akkor van egy "Your Installed Software Products" blokk és ott van a licenckulcs megtaláltam
2018. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!