Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan merül a szinte...

Nagyon gyorsan merül a szinte vadiúj MacBook Air-em. Mit csináljak vele, melyik beállítás rossz benne?

Figyelt kérdés

Akkor merül nagyon, ha estére csak lehajtom, alvó állapotba teszem és nem kapcsolom ki. Kezdetben mindig kikapcsoltam, de akiknek MacBookjuk van, azok mondták nekem, hogy miért csinálok ilyet, arra van kitalálva, hogy nem kell kikapcsolni állandóan.

Az utóbbi időben tesztelgettem, hogy mennyire merül és rájöttem, hogy nagyon. Ha kikapcsolom akkor max 1-2 % megy le a töltöttségből, viszont tegnap 90% fölött hajthattam le a gépet, most 59%-cel fogadott :(

Szerintem egész éjjel dolgozhat, figyel az értesítésekre.

Másnak is van ilyen problémája? Valahol rosszul lenne beállítva, amiért tól éber alvó állapotban?



2018. ápr. 30. 08:48
 1/1 Balintvokosztcs válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen problémám... Az segített ha levettem a fényerőt és ha nem kellet a wifi akkor kikapcsoltam. És ha éreztem hogy melegszik akkor kikapcsoltam.
2018. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!