Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows10 frissítés után...

Windows10 frissítés után nemhazavittem indul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel frissíteni akart a gépem. Kb másfél órán keresztül csinálta már ez nagyon gyanús volt és még akkor sem végzett.

Aztán véletlenül kihúztam a konnektorbol mert ugye T elágazóba volt és a telefon töltőm is abba volt aztán ahogy kihúztam a töltőt kijött vele az egész elágazó is. Majd bekapcsoltam a gépem és azóta ki be kapcsolgatom mert amikor bekapcsol csak egy szürke kép jön be plusz alul a start gomb meg az idő meg ilyenek és az is villog. Vagyis néha eltűnik. Most nem kapcsoltam ki az elmúlt 45percben és nem történt semmi...

Nemtudom mennyire magyaráztam érthetően, de sürgős lenne! Ilyenkor mi a teendö? Vagy mi baja van?



2018. máj. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vidd haza!
2018. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem véletlenül írja OP-rendszer frissítésnél: "NE KAPCSOLJA KI ÉS NE HÚZZA KI A SZÁMÍTÓGÉPET...!". Ha volt a frissítés előtti rendszerről biztonsági mentésed, akkor arra vissza tudod állítni. Ha nincs, akkor szerintem újra kell rakni az OP-rendszert. Ha vannak olyan adatok, amit szeretnél a merevlemezről lementeni, akkor mindenképpen olyan segítségét kérd, aki ért is hozzá. Amúgy egy régebbi konfignál egyáltalán nem "gyanús" egy másfél órás win10-frissítés.
2018. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemhazavittem ez mit jelent?:D
2018. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaszi nagy Windows10 frissités: nálam két óra hosszat dolgozott rajta. Ha valamilyen okból kikapcsolod,vagy elmegy az áram, a net: a Windows10-et újra kell telepíteni. Vidd szervízbe.
2018. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem: Ne fürgyé le!
2018. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!