Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tintasugaras vagy lézernyomtató?

Tintasugaras vagy lézernyomtató?

Figyelt kérdés

Magántanár vagyok, emiatt szükségem lenne itthoni nyomtatási lehetőségre is, úgyhogy mindenképpen be kellene szereznem egy készüléket. Megmondom őszintén, egyáltalán nem értek a nyomtatókhoz. A Media Markt honlapján kezdtem el körülnézni, az alapján a tintasugaras nyomtatók jóval olcsóbbak, valamint a patron is olcsóbb hozzá. Ezek szerint a lézernyomtató ennyivel jobb lenne? Én ott kb. 16 ezerért láttam tonert hozzá, amire 1000 lapos kapacitást ír, ami mondjuk fajlagosan eléggé drágának tűnik (16 Ft/oldal).

Heti szinten kb. 50-100 oldalt nyomtatnék egyébként.


2018. máj. 1. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy csak fekete-fehérben nyomtatnék, nem tudom, ez számít -e valamit.
2018. máj. 1. 16:22
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem kell színes, akkor mindenképp lézert ajánlok. Utángyártott festékkazettát 3-4ezerért kapni a nagyobb gyártók gépeihez, nem szárad be, mint a tinta és 1500-2000 oldalt kibír. Sőt, ma már toner nélkül, csak a festékport is meg lehet venni, akár otthon is lehet töltögetni, azzal még feleződik a költség.
2018. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!