Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csepegtetős e-cigaretta/vape...

Csepegtetős e-cigaretta/vape vagy tankos?

Figyelt kérdés

Most készülök váltani tankos (iJust S-ről) csepegtetősre.

Nektek melyik jött be jobban? Előnyök/hátrányok? Aféle pro-kontra válaszokat várok.


Pár kérdés ami bennem is felmerült:

Meddig bírja a vatta úgy átlagosan napi használat mellett?

Mennyi slukkot bír kb egy normálisan át itatott vatta, mielőtt újra csepegtetni kéne? (nem konkrét adatok kérek, ti véleményeteket, ide légyszi írjátok le hogy kb hány mpig szívjátok én 5-6, ehhez szoktam)



2018. máj. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy meddig bírja a vatta, az attól függ hányszor szívtad szárazra a vattát, mert ha megég pi it, akkor rövidebb ideig tart, akár 2 naponta is lehet cserélni.


3 dripper tankom van, amiből 1 BF-es is lehet. Bármelyiket használtam, mindegyik "t@knyolós".

Kóstolni nekem jó, csepegtetni minden 10 percben nem jó egész napos használatra.

Hogy mennyit bír, az sok mindentől függ, pl ha sok vatta elfér benne akkor tovább bírja

Wotofo (22mm) kb 5-10slukk DL-ben, max 25-30watton. Hiába jól zár, a modomat összekeni liquiddel.

Noname dripperem jobban zár, de annak meg az oldala lesz lötyis 2-3 itatás után.

Ha nimotinmentes liquidet használsz, akkor nem gond, jó bőrápoló 😁 de nikotinos, esetemben 12 mg-osnál már pazarlás és hosszú távon nem biztos hogy egészséges.

2018. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A végén megvettem, amúgy szeretem csak olyan fura nekem.

A legfurább az hogy mech modot vettem , és pont kifogtam azt a fajtát amin nincs csatlakozó töltéshez így külső li-ion aku töltővel kell tölteni. Meg fura hogy az alján van a gomb (geekvape tsunami) de az hogy csepegtetős tetszik mivel minden max 10 perc sétára van tőlem annyit meg simán bír.

Már csak valami jó coil buildet kéne csinálni bele

2018. máj. 9. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Mechanikus moddal csak óvatosan...

Remélem van benne valami védelem. Olvass sokat a mehákról, járj fórumokra. Mehák ha tudod használni jó, ha nem akkor életveszélyes.

2018. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Több ismerősöm van hál istennek akik értenek hozzá és segítettek milyen cella kell, figyelmeztettek mikre vigyázzak stb..

Pár nap múlva egy hete használom, háát engem nem fogott meg maga az rda "tank", a moddal gondom még nem volt.

Lehet visszaváltok rta-ra

Ui.: ugyan itt mecha mod rda tankal eladó :D

2018. máj. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!