Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik banknál van 14 éves...

Melyik banknál van 14 éves kor alatt Online is vásárolható kártya? Vagy ha veszek 14 év alattit akkor ahhoz tudok csinálni PayPal-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék Bankártyát csináltati, hogy menőzhe öhmm, hogy tudjak online vásárolni. Ha 14 alatt veszek kártyát arra tudok csinálni paypal-t? Vagy melyik banknál lehet csináltatni 14 alatt dombornyomottat amivel lehet online vásárolni?

#bankkártya #PayPal #bankártya 14 alatt #junior kártya paypal
2018. máj. 5. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal több banknak is van junior támogatott csomagja, bár véleményem szerint az OTP-é a legkézzelfoghatóbb.
2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OTP-nél jó a junior csomag, 24 éves korig ''ingyenes'' a számlavezetés (de azért év végén egy 1500 forint körüli összeget levonnak, erre legyél felkészülve), de utána szűntesd meg a számládat, szerintem az egyik legproblémásabb bank magyarországon.
2018. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de 14 éves kor alatt nem lehet olyat csináltatni amivel online is tudok fizetni. Vagy ahhoz én attól függetlenül tudok PayPal-t csinálni?
2018. máj. 6. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Paypal-t tudsz regisztrálni akármikor. Sőt arra utalni is tudsz, nem is kell a bankkártya számát regisztrálni sem.
2018. máj. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Junior Start kártya az OTP Bank saját kártyája. Online vásárolni nem fogsz tudni vele, ezért PayPalhoz nem fogod tudni hozzáadni. Sőt gyógyszertárakban, dohányboltokban sem tudsz vásárolni. Igényelj Payoneer vagy Skrill kártyát!
2018. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!