Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit kell tenni?

Ilyen esetben mit kell tenni?

Figyelt kérdés

A Telekomnál megtetszett egy laptop (Lenovo Y520), de azt írja hogy Újabb készlet várható, de már kb 3-4 hete.

És láttam kérdéseket mert ugye lehet feltenni nekik a fórumon és valaki szintén írt JANUÁR 21.-én hogy nincs készleten és hogy mikorra várható újabb készlet.

A kérdés az hogy így hogy 4 hónapja nincs készleten, de mégis ki van írva hogy újabb készlet kapható, lesz újabb készlet vagy már nem?

Mert kicsit fura nekem ez a 4 hónapja készlet nélkül.

Köszi.



2018. máj. 13. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak egy marketingfogás. Nyilván nem fogják azt írni, hogy nincs és nem is lesz, mert akkor otthagyod őket, így viszont folyamatosan érdeklődsz.


Vedd meg szerintem máshol, Telekom amúgy is egy undorító, simlis cég.

2018. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!