Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a tabletem, mi...

Nem kapcsol be a tabletem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lenovo Yoga tipusú...

Semmi baja nem volt.

Éppen új töltőtt vettem hozzá, meg fülhallgatót.

Töltöttem, s videót néztem közben. Használat mellett fel is töltött 3%-ról 18%-ra.

Nem laggolt, nem volt semmi baj.

Mikor eluntam a haszbálatát és lekapcsoltam SZÁNDÉKOSAN, akkor se volt semmi baj. Le vettem a töltőről, s nem tudtam bekapcsolni. Közbe nem tudom, hogy töltődött e, ezt nem figyeltem, de amikor megpróbáltam vissza rakni, már a töltőresem reagált... Másik töltőre sem. Mintha halott lenne az akumulátor és bekapcsolni sem lehet.


Egyébként az új töltő más tabletet, telefont azt tölt.


Mégis mi történhetett?



2018. máj. 13. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Akksival nem lehet baj, ha előtte rendesen működött. Az akksik általában nem úgy halnak be hogy csak úgy hirtelen, hanem előtte azért látszik, hogy lassabban tölt gyorsabban merül ki be kapcsol stb...A töltésvezérlővel lehet valami gond. Mindenképpen szervíz!
2018. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!