Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 60000-ig milyen tabletet...

60000-ig milyen tabletet vegyek? (Akár használtan? )

Figyelt kérdés
Szeretem a kínai márkákat, de most lenne egy iPad Air 32 GB jó állapotban ennyiért. Mivel amúgy nem vagyok otthon a témában, nem tudom, hogy például a Huawei-ek milyenek. Vagy esetleg más márkát ajánlanátok? Legyen 10" körül és birjon ki pár évet. A kamera sem utolsó szempont és ne legyen túl régi.
2018. máj. 15. 07:48
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

Az iPad Airról tudnod kell, hogy az 1. kiadásnak vszleg a mostani iOS 11-es oprendszer lesz az utolsó, amit rá tudsz tölteni. Ha Air 2-es, annak még lehet pár jó éve.


Én utálom az Apple megkötöttségét, de ha több évig akarod használni, akkor Apple eszközt vegyél.


Az Androidos cuccokkal simán előfordulhat, hogy a bolti új darabra sem kapsz semmilyen frissítést. Ez két okból gáz: a frissítések gyakran biztonsági réseket foltoznak, illetve idővel kikopnak a store-okból a régebbi OS-re való appok, vagy a meglévők nem frissülnek tovább.

2018. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!