Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Video kartya memoriat es a...

Mindentudo22 kérdése:

Video kartya memoriat es a proccesor grafikus memoriat, hogyan muködtetem egybe? AMD

Figyelt kérdés
Kerdes az ,hogy hogyan tudom be alitani az amd a10 6th generation processzort az r6 m340dx videkartya össze dolgozasat? elmeletileg dualban kene muködnie de nekem nem jön össze sehogysem. A masik ,hogy a videokartyahoz nem is talalok drivert sehol...:( Nem akar muködni egyik automatikus driver keresösem. (Laptoprol van szo segitseg pls; Asus x555d)

2018. máj. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor:

1. változtass nevet

2. ne használj driver kereső programokat

3. ugyan írd már be a keresőbe a laptopod típusát + a driver szót...

2018. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindentudó? és az írás, meg a fogalmazás? az semmi?
2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jolvan nem kell a szivatas :((( az elsönek meg ,mar probaltam!!! Crimsont akarja letöltetni velem. De ahogy ra rakom meg jobban laggolgat meg akad a kep://
2018. máj. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!