Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MP3 sorszám miért nem jelenik...

Névtelenül nevű kérdése:

MP3 sorszám miért nem jelenik meg?

Figyelt kérdés

MP3 formátumú hangoskönyvet hallgatnék. 80 fejezetből áll.

Minden androidos, windowsos zenelejátszó levágja a fejezetcím előtti!! sorszámot.

Miért nem látom a cím előtti sorszámot?



2018. máj. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Maga az MP3 formátum nem csak a hangsávokat tartalmazza, hanem az ahhoz tartozó információkat is. Windows alatt Jobb klikk a fájlra -> Részletek menüpont alatt láthatod hogy mik ezek. Ott van olyan hogy cím és valószínűleg a lejátszóid azt jelenítik meg és nem a fájl nevét. Próbáld ki egynél, hogy oda beírod a sorszámot és hogy akkor hogyan jeleníti meg. Ha úgy már jó, akkor egyesével át kell írnod mindet (vagy mondjuk minden ötödiket hogy nagyjából tudd hogy melyiket hallgattad épp utoljára). Vagy ha nem lejátszási listába rakod őket, hanem az adott mappából egyesével nyitod meg őket akkor mindig tudni fogod hol tartasz (ha nem felejted el).
2018. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, meg fogom próbálni ha hazaérek.

Most az van, hogy átneveztem a 80 fejezetet, mindegyik egy számmal kezdődik, pl 01 Kezdet, 02 Szereplők, ...stb.

De minden lejátszó levágja a számot, mintha az nem is lenne a fejezet nevének a része. Ezután átneveztem újra, hogy ne számmal hanem betűvel kezdődjön, pl. A01 Kezdet, A02 Szereplők, de ezt is elhagyja minden lejátszó. Érthetetlen.

2018. máj. 21. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagyja el, csak nem a fájl nevét jeleníti meg. Átnevezheted 015sadf.mp3-ra is, akkor is ugyan azt fogja megjeleníteni.
2018. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez furcsa mert a windowsban látszik hogy átneveztem. persze a windowsos lejátszók már nem érzékelik az átnevezést csak maga a windows filekezelője.
2018. máj. 21. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol nevezeted át? Ott ahol írtam a Cím-nél?
2018. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mhm, megvan. A Name az átneveződik, de a Title az nem. A Titlét kell átnevezni. Menni fog ez nekem...
2018. máj. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!