Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Invitel wifi probléma. Többi...

Invitel wifi probléma. Többi lent⬇ Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tehát a probléma a következő: kb. 1 hónapja lassú a wifi. Úgy értem hogy lassú hogy nem adja be a youtubot,instagram,google...stb.

Mi lehet a baj?


2018. máj. 23. 14:40
 1/3 anonim válasza:

Az első szó a probléma.

Az Invitel. Nekem is az van, szar ahogy van.

Állandóan szakad a net stb.

Nézz körül az fb oldalukon mennyi panasz van.

Javaslom telefonálj be a hibabejelentőt hívd, ők utánanéznek, volt olyan nem is egyszer hogy náluk volt a gond.

2018. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a gyors választ.😊
2018. máj. 23. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben egyből őket kell felhívni mert sokszor van gond náluk amit maximum 30 percen belül korrigálnak. Ez ügyben korrektek hogy panasz esetén egyből ugranak és csinálják. Régen a TV szolgáltatásukkal volt több problémánk, leginkább a settopboxuk mondta be az unalmast elég gyakran, a szerelőjük telefonálás után hétköznap 1 órán belül itt volt, kicserélte és működött minden rendesen utána. Ilyen téren le a kalappal előttük mert csinálják ha jelezzük a hibát, de valóban mostanában nálam is gond van az internettel holott eddig semmi bajom nem volt vele, és igaz jeleztem, csinálják, egy ideig jó is lesz rá pár héttel később megint belassul és szakad, ahogyan most is már sokadik napja probléma van vele, hol van internet, hol nincs, és már számtalanszor jeleztem nekik a problémát, mindig mondták hogy tudnak róla, csinálják türelem...
2018. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!