Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szivargyújtó helyére szeretnék...

Karoly Horvath kérdése:

Szivargyújtó helyére szeretnék usb töltőt szerelni.3 vezeték volt a szivargyujtohoz de csak kettő van a toltohoz. Hogyan kossem be? Valszeg az egyik a földelés a másik a negatív pólus.

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 21:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igazából föld alatt a kocsi alvázát értem.
2018. máj. 25. 22:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Világítás pozitívja lesz az. De ki lehet mérni akár egy hevenyészett próbalámpával is.
2018. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Rá fogok mérni. Köszönöm a válaszodat. Az ertetlenkedő és okoskodó tobiasokat pedig megkérem hogy töröljék a kategoriajukbol az elektronikat. Köszönöm.
2018. máj. 25. 22:23
 14/22 anonim ***** válasza:

"Rá fogok mérni. Köszönöm a válaszodat. "


Ehhez se kérdés, se válasz nem kell.


[link]

2018. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

[link]


Igy kell egy ehhez hasonlo kerdeshez hozzaallni.

Valoszinuleg kulfoldi oldalakon fogok legkozelebb erdeklodni.

2018. máj. 25. 23:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Ő is azt hitte hogy be tud kötni egy szivargyújtót. [link]
2018. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Figyelj csak haver én nem hit alapján kezdek szerelni. Ha valamit nem tudok először utánanézek mielőtt egy biztosítékot vagy többet kicsapok. Ha szerinted attól okosabb vagy, hogy bölcsen odabiggyesztesz egy égő autóról egy linket akkor csak sajnálni tudlak. Van egy kérdés amit meg kell válaszolni ha nem tudod a választ vagy nem tudsz hozzászólni akkor nem írj ide. Ilyen egyszerű. Egyébként az egyik a lampanak a vezeteke a másik a szivargyújtó 12 voltja a harmadik a mínusz. Azóta is tökéletesen működik. köszönöm szépen mindenkinek aki értelmesen tudott hozzaszolni.
2019. jan. 7. 18:56
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként most nézem hogy elirtam a kérdésben. Negatív pólus helyett pozitívat szerettem volna.
2019. jan. 7. 19:06
 19/22 A kérdező kommentje:
Egyébként régen volt foldeles a kocsihoz is. Tisztán emlékszem hogy a lábakon is volt egy vékony gumicsik ami érintette a földet a hátsó kereknel.
2019. jan. 7. 19:09
 20/22 A kérdező kommentje:
Lábakon az ladákon
2019. jan. 7. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!