Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ügyfélkapu karbantartásának...

Ügyfélkapu karbantartásának jövőbeli pontos időpontjai hol találhatóak az interneten?

Figyelt kérdés

Valamilyen hivatalos forrás kellene lehetőleg.

Ügyfélkapuhoz kötött alkalmazást használok, pl. a késő esti, éjjeli órákban is (máskor nem tudom időzíteni a munkavégzést). Különösen 21 óra és éjfél között dolgozok sokat.


Előfordul időnként, hogy 22-23 órától másnap reggelig karbantartás alatt áll az oldal.


Ezt természetesen megértem, de jó lenne egy olyan felület/adatbázis, amely a pontos karbantartási időpontokat tartalmazza, előre, amennyiben ez megadható.


Pl. tegnap 23 órától megint leállt a rendszer, ami sajnos váratlanul ért, mert nem találtam erről információkat.


A kérdésemmel kapcsolatban ezt a hivatalos forrás találtam: [link] Itt már van információ a karbantartásról, de ha jól értem, itt csak utólag adnak meg információkat.


Előre is köszönöm!



2018. máj. 29. 14:04
 1/1 A kérdező kommentje:

* máskor = máskorra


* a link helyesen: [link]

2018. máj. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!