Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nekem egy Samsung SyncMast...

Van nekem egy Samsung SyncMaster 225MW 22" LCD monitor, és olyan problémám van, hogy nem szól a hangszórója! :S Mi lehet a baja? Hátha vki járt így, és tud segíteni! Előrre is thx!

Figyelt kérdés

(5 W, 2 csatorna)

Remélem nem adta meg magát !:S


2010. jún. 15. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet a vezeték tört meg, milyen kábel megy hozzá ?

Esetleg cseréld ki..

2010. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hali.Beépített a hangszóró , Szóval így nem tudom neked megmondani.
2010. jún. 15. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
De azt kérdeztem, hogy ami megy kábel a monitorhoz, pl. hangkártyából az nem -e tört meg ? Vagy be van -e dugva..
2010. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utána néztem és ez egy tv / monitor egyben készülék, hogyha nincsen hangja akkor szerintem fordulj a Samsung szervizhez


Feltéve van rá még garancia..

2010. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól még hogy tv és monitor egyben, meg beépített hangszóró, a hang még nem repül bele a PC-ből.

Tehát kell egy összeköttetés a PC hangkártyából. Ha ez hiányzik vagy rossz, nincs hang.

Ez természetesen nem vonatkozik a TV üzemre. Ha ott sincs hang, akkor nézd át a hangbeállításokat.

Ha már túl vagy ezen, akkor kopogtass a samsung szervíznél, hónod alatt a monitorral.

2010. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Lehetséges ,h szervízre szorul .:S Tv, pc ..semmilyen funkcióba nincs hang :(
2010. jún. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!