Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » S. O. S. A laptop mire menti...

S. O. S. A laptop mire menti az adatokat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy elromlott maga a laptop, viszont nem szeretném ha 4(!) év összes adata (képek, videók, amik már csak ott találhatóak meg, mentett jegyzetek, könyvjelzőbe egy csomó oldal el van mentve, stb.) csak úgy elvészne. A gép már eleve sem volt jó, több hibája volt és azt már sikerült elfogadnom, hogy azt nme lehet javítani, de az adatoktól nem vagyok hajlandó megválni.


Kövezzetek meg, ha hülyeséget mondok, de olyat nem lehet, hogy majd az új laptopba áthelyezem azt az alkatrészt, és akkor folytathatom ott, ahol abbahagytam???


Kérlek, segítsetek!! Nagyon fontos!!!


2018. jún. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, barátod vagy szzervízben lehet, hogy megcsinálják, a HHD/SSD-n vannak az adatok szóval lehetséges :D
2018. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A merevlemezen vannak az adataid.Ez lehet HDD vagy SSD.Ha azt átrakod másik gépbe, mindened ott lesz.
2018. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bubuka508 ***** válasza:
Elvileg a merevlemezen vannak az adatok, ha azt átteszed más gépbe, akkor lehetséges megmenteni őket. Kivéve, ha az romlott el (vagy az is). Ez esetben viszont elvesznek. Konkrétan ezt szervizben tudják megmondani.
2018. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha a hdd ment tönkre (nem ritka eset), akkor elsirathatod az adataidat (hdd adatmentés 150-200 ezertől kezdődik >> csillagos égig) És 4 év alatt senki nem mondta, hogy az adataid minden pillanatban a halál faszán billegnek, ha nincsenek másolataid? Na, most én szóltam.
2018. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!