Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ég fordítva az F Astra...

Miért ég fordítva az F Astra óra háttérvilágítása?

Figyelt kérdés
Kiégett az F Astrámban az óra egyik izzója. Vettem bele 2 újat, viszont ledeset, kicseréltem, tökéletesen ment. Vettem bele más színűt, kicseréltem, azóta teljesen fordítva van háttérvilágítás a régivel is. Ha nincs felkapcsolva a világítás és gyújtás sincs, akkor ég ilyen halványan, energiatakarékosan, pedig olyankor nem szabad égnie. Most ha kiveszem a kulcsot ugyanúgy ég tovább, csak halványan. Ha világítást kapcsolok, tökéletesen világít nagy fényerővel. Gyújtáson minden más ég, kivéve az óra. Biztosíték nem ment ki, az óra nyák lapján sincs semmi furcsaság. Az égőt nem rakhattam bele fordítva, mert akkor egyáltalán nem is ég. Valami ötlet?
2018. jún. 5. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ez a buszos rendszer hibája.

Tegyél bele izzót.

2018. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagy piros mancs.

Olvastad a kérdést? F-Astra. Milyen buszos rendszer? Csoda hogy egyáltalán OBD II. került rá.

Amikor az F-Astra kijött, a CanBUS még kb. sehol nem volt.

2018. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!