Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sör ment a laptopomra, s...

Sör ment a laptopomra, s bekapcsolas utan kikapcsol, mentheto? Asus X54H (regebbi verzio)

Figyelt kérdés
Szoval. Raomlott egy kis sor (szerintem egy olyan kortnyi) a laptopom bekapcsolo gomb es a szamos reszehez. Szetszereltem es tenyleg csak ezekre a helyekre lattam h bement+ a DVD leolvasohoz. Beindulni beindul, de meg azelott h bejonne a kezdokepernyo kikapcsol es felek h a HDD-nek lehet baja, mert mikor kikapcsol ugy mintha kattanna egyet es mar lattam gepet aminek ez volt a baja. Most akkor itt a folyadek bekerult olyan helyre ami elronthatta? Ki lehet kuszobolni a hibakat, esetleg kicserelni rajta dolgokat?

2018. jún. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menthető-e?

Mármint mi? A laptop, vagy a sör?

2018. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is így jártam, bár én kávét küldtem bele...

Elvittem szervizbe ott azt mondták kuka, mert zárlatos. Aztán pár nap múlva bekapcsoltam, azt írta ki, hogy nincs bootolási lehetőség. Átállítottam a boot helyet, és csodák csodájára működik. Újraraktam a windowst és mintha misem történt volna.

Annyi hibája maradt, hogy néhány billentyű nm érzékel.

2018. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki és cseréld ki a billentyűzetet.

Igy jártam kávéval én is, nem tudtam bekapcsolni és ki kellett cserélni a billentyűzetet, azóta tökéletes.

2018. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3as szerintem nem a billentyuzetel van baj, mert a nelkul probaltam bekapcsolni, csak a beinditogomb van a renszerhez csatlakoztatva
2018. jún. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!