Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » BORZALMAS az internetem! Mit...

BORZALMAS az internetem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Németországban egy kisebb városban lakok. 6mb/s netem van (4 fős család) és 6-ot a 6-ból nem kapunk max 2-at. Én csgo-zok (játék) és elviselhetetlen ezzel a nettel... Ötlet/tipp?

2018. jún. 9. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán rendelj a szolgáltatódtól nagyobb sávszélességet?
2018. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Költözz Magyarországra, itt jobb a net.
2018. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem németben jobb a net szolgáltatás mint Mo.-n nem? Főleg ha kisvárosban laktok, az már bőven elég. Szólj anyádéknak hogy fizessenek elő jobb netre. Más nincs. Vagy szólj a családnak hogy senki nem netezhet amíg te játszol.
2018. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- nézd meg a router beállításait, hátha valami csapolja a neted. keresd meg az összes eszközt ami csatlakozik rá

- szolgáltató szerződését vedd elő, le szokták írni hogy mennyi a névleges és mennyi a garantált sebesség. ha nincs meg a garantált, akkor kezdj el náluk k**vaanyázni de nagyon gyorsan. ha megvan, akkor lehet fenyegetőzni, ha nem csinálnak valamit rohadt gyorsan akkor kerestek másik szolgáltatót.

2018. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a tobbiek jol irjak. en csak annyit tennek hozza, hogy sok helyen nem is lehet nagyobb savszelesseg, mert nincs kiepitve jol a halozat...plane kisebb telepulesen. sogorom is olyan helyen lakott, ahol pl 10 mb netnel gyorsabb nem ment, mert szarul volt minden kiepitve.
2018. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs más előfizetés, üvegszálasat akarnak behozni ahol már 100-tól 1000-ig lesz a net csomag viszont nem igen szavaznak a jobb netre mert itt legtöbben öregek élnek és fel sem tűnik nekik hogy jobb lenne, ha sikerülne a szavazás körülbelül 2019 január és április táján lenne meg a net. Pofátlanság lenne ha azt mondanám hogy szakadjatok le a netről mert játszom. Aki írta a router beállítást vagy valami ilyet leírná pontosabban?(előre is köszi) Most csináltam egy "SpeedTest"-et hogy mennyire gyors és 1.30-as a net a 6-ból (bár a 6 sem sok)
2018. jún. 10. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt' wifin játszik kend?
2018. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Magyarországi net = egy nagy kalap szarral, főleg ha telenornál van valaki.


letöltési sebesség 47kb/s szokott lenni a feltöltés az meg 0.7kb/s

2018. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!