Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Deak Petra nevű felhasználó kérdése:

Instagrammon hogyan kell szavazni?

Hogyan kell szavazni mikor egy emoji van és utána egy vonal?

Bocsi ez elég ciki

jún. 14. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
Ráteszed az emojira a kezed, és elhúzod jobbra azon a vonalon, ameddig szeretnéd.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 14. 18:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkezdtem követni egy pár oldalt az instagrammon, és erre most csomóan elkezdtek engem követni, de miért? Sose posztolok semmit.
Mikor lesz a nevünk mellett olyan kék pipa instagrammon?
Az Instagrammon, hogyan lehet beállítani a napunkba a szavazást?
Instagrammon hogy tudom az összes bejegyzést amit kedveltem "kikedvelni"?
Hogy lehet valakit instagrammon tiltani? Onnantól kezdve nem fog látni rólam semmit?
Mi a neve annak az alkalmazásnak, amelyik megmutatja hogy hányan nézték meg az adatlapodat instagrammon?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!