Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok tárhelyet felszab...

Hogyan tudok tárhelyet felszabadítani?

Figyelt kérdés
Van egy nem régi tavaly vett 100000-es laptopom amin néha-néha csodával határos módon 20Gb szabad terület van , de ha letöltök rá akármit egyböl lemegy és nem tudom vissza szerezni az lvesztett gigákat.Többször is próbáltam de nem engedett semmit, már a a faszm tele van hogy semmit nem tudok rá letölteni.Válaszokat előre is köszi.

2018. jún. 15. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Start gombra ráklikkelsz és elkezded beírni, hogy Lemezkarbantartó. Ha elindítottad, akkor nyomj rá a Rendszerfájlok törlése gombra és jelölj ki mindent.


[link]

2018. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de így is csak pár Mb-ot tudtam felszabadítani :(.Nincs valami hatásosabb megoldás?
2018. jún. 17. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki is pipáltál mindent, hogy mindent töröljön? Rendszerdájlokat, Windows frissítési fájlokat, mindent?

Gondolom SSD van benne. Mekkora méretű? Total Commandert ha elindítod, majd kimész vele a C: gyökerébe, aztán nyomsz egy Alt+Shift+Enter-t, akkor az összes mappának kiírja a méretét. Nézd meg melyek a legnagyobbak.

2018. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
56,9Gb a mérete, azt nem tudom hogy ssd-e de laptop úgyhogy...
2018. jún. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!