Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A barátomtól kaptam egy...

A barátomtól kaptam egy EDIMAX routert. Van hozza használati utasítás angol nyelven de nem tudok angolul. Ha valaki ismeri, kérem irjon véleményt róla és hogyan tudnám konfigurálni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha beírod a Googliba a ruter nevét, típusát, elég jó videókat találsz a beállításokról. Nem nagy ügy, mert mutatják is..
2018. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ismeri, kérem írja már be ide a típusát.
2018. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több (talán minden) típushoz van letölthető leírás. Mi a pontos típusa?
2018. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A router tipusa : Edimax N150 wi-fi router.
2018. jún. 19. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Laikus számára nem egyértelmű, de az N150 csak a Wi-Fi szabvány N változatára (802.11n), és elméleti sebességére (150 Mb/s) utal. Ahogy nézem a gyártó oldalát, feltehetően BR-rel kezdődik a típus.
2018. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A router modelje : Edimax N150 BR - 6228NC Nagyon köszönöm a türelmedet.
2018. jún. 20. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találtam magyar nyelvű leírást, de talán tudok segíteni. Mit szeretnél beállítani?
2018. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fent említett router a szomszédom tulajdona, ezen keresztül kapnám a wi-fi-t de sajnos nem megfelelően van konfigurálva, a jel meg - meg szakad. Utánna érdeklődtem és azt a választ kaptam, hogy " az útválasztó nincs megfelelően beállítva, egyébként a távolság 25m a router és az én gépem között. Ezért szeretném újbol beállítani, telepíteni, konfigurálni vagy hogy fejezzem ki magam, hogy érthtő legyek?
2018. jún. 21. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben már nem tudok segíteni, de szerintem sokat romlik a jel ekkora távolságon.
2018. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!