Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felmenni...

Miért nem tudok felmenni eredeti minecraftos szerverre felmenni technic launcher en?

Figyelt kérdés
letöltöttem az eredeti technic launchert és bejelenkezdtem az eredeti minecraftos karakteremmel de nem tudok menni eredeti minecraftos szerverekre ez miért van?

2018. jún. 23. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talan mert a technic launcher nem eredeti? Az egy tort verzio.
2018. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot, ne lopd el.
2018. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Technic launcherhez eredeti account kell. Miből gondoljátok hogy nem eredeti?
2018. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tokmindegy milyen account kell hozza.

Ha a szervernek eredeti jatek kell nem Technic az kell es kesz

2018. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A következő válasz, egy vélemény, nem biztosak!

A technic launcher ugyanúgy képes felmenni olyan szerverekre, amely eredeti accountot igényel, amennyiben eredeti accountal van bejelentkezve, viszont a modok melyek a technic-ben találhatóak ezt megakadályozzás, bár a technicnek is van olyan modpack-je ami gyakorlatilag vanilla, de valahogy mégsem úgy kezeli verziószámozás miatt. Próbálkozz szimpla minecraft letöltésével, vagy modok elkerülésével, valahogy.

2018. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van eredeti accountom és eredeti technic launcher em
2018. okt. 7. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Az EREDETI minecraft szervernek EREDETI (!) megvasarolt jatek kell. A Technic nem eredeti.
2018. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az EREDETI technic launcher úgy értem hogy az EREDETI oldalról töltöttem le
2018. nov. 6. 10:10
 9/12 A kérdező kommentje:
gondolom van több is ha kettőt ismerek az EREDETIT és a hackphoenix est
2018. nov. 6. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tevedve. A technic nem eredeti. Az eredetit a MOJANG oldalon tudod beszerezni es nem csak letolteni kell,hanem megvasarolni. Szerinted mas kiad 7-8-9.000et a jatekert ,te meg ingyen letoltod valahonnan es az eredeti lesz?
2018. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!