Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 156 1.9 jtd1999 alfat vettem...

Róbertvagyok kérdése:

156 1.9 jtd1999 alfat vettem 😁 tudnátok Komárom?

Figyelt kérdés
. közelébe alfa szakit? Akit pontosan tudja mit csinál! Szerelem az első látásra ❤️de felkel újítani. Ami nagyon idegesít hogy az 5dik sebeseget keresni kell! Nemhiszem Hogy a váltóval van gond, (remélem) érzés minta a bogdenos muszerezesel lenne csak valami. Amúgy a tipikus dolgok lengő villákkat már újak és a turbó sem ment, elvolt dugulva a vakum cső😂 valami gyermeke volt roma tuningolta és hajtotta de már az enyém és projekt a neve 😉 ja és később akarok bele 2.5V6❤️?

2018. jún. 28. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telebas2od emojivel,de egy ertelmes mondatot nemtudsz leirni.
2018. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Te szerencsétlen hülyegyerek.
2018. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szlovák vagyok te gyökér! Örülj hogy érted 😂de te nem számítasz.
2018. jún. 28. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ird ki szlovák oldalra a kérdésed:)

Az emoji egyébként szlovákul is emoji és szlovákul is f∆szság beletenni minden mondatba:)

2018. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"ja és később akarok bele 2.5V6"


Ezt mégis hogyan?

2018. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!