Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért crashel folyamatosan az...

Dominik58 kérdése:

Miért crashel folyamatosan az Assassin's Creed Origins?

Figyelt kérdés
A játék tört. Csak az a helyzet vele hogy tökéletesen futott a játék. De mióta újra lett a gépem telepítve folyamatosan crashel. Próbáltam már újra telepíteni a GeForce Experience-t nem volt jó, kikapcsoltam az FXAA elsimítást az se volt megoldás, beállítottam a minőséget gyengébbre az se jó. Patchet nem akarok keresni mert félő ,hogy vírusos. Úgyhogy esetleg valami egyéb megoldás?

2018. jún. 29. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy komplett jatekot leszedsz,de egy patchtol felsz...ugyes vagy.
2018. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy komplett játékot nem fognak csak úgy vírussal feltenni ha nagy nehezen feltörték 3 hónap után te okos gyermek és már nem egy olyan weboldalt találtam ahonnan vírusos patchet lehet letölteni :)
2018. jún. 30. 00:10
 3/8 A kérdező kommentje:
De minek is vártam értelmes válaszokat :DD
2018. jún. 30. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja ,hogy jatekot nem tesznek fel virusosan😅 ezt a szoveget ird mar ki valami olvasottabb oldalra,hadd nevessenek rajtad
2018. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom értetted amit írtam. De segítek hogy megértsd. NEM FOGJÁK CSAK ÚGY AZ ORIGINS-T VÍRUSOSAN FELRAKNI HA NAGY NEHEZEN FELTÖRTÉK és egyáltalán nem írtam ,hogy MÁS játékot nem raknak fel vírusosan te értelmileg alulmaradott hülyegyerek.
2018. jún. 30. 19:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb akkor írjál ide ha már tudsz valami értelmeset is írni a kérdésemmel kapcsolatban. Köszi! 😘
2018. jún. 30. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted azok rakják csak fel akik "feltörték"? Remélem majd pár év múlva amikor jobban képben leszel visszaolvasod ezt a kérdést
2018. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DDD
2018. jún. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!