Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan autós iskola/szimulá...

Pisti_HUN kérdése:

Van olyan autós iskola/szimulátor játékok aminek viszonylag jó a grafikája?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

City Car Driving


De ezektől nem fogsz megtanulni vezetni. Persze játéknak jó.

2018. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia amik beváltak nekem(Sorrendben):


- Cobra 11: Crash time 2 - 3 (Kb 4 éve játszottam ezzel utoljára csak egy 180°os kormánnyal, ez teljesen alap, elég buta AI-k és lassan mennek, de el lehet vele szórakozni, 14 éves fejemmel elvoltam vele pár évig:D)

- Forza 3 (Nem igazán szerettem, mivel "rossz" oldalon közlekednek az autók :P :D Így nem igazán élveztem a vezetést benne, azonban egész jó grafikája van és eléggé realisztikusnak mondható)

- OMSI 2 (Buszos játék, eléggé bonyolult, berakható saját buszok és mapok, élvezetes, tűrhető grafika, de tényleg bonyolult megtanulni elsőre a kezelést)

- Grand Theft Auto V (Nem olyan élvezetes, mert csak automata váltó van, és nehezen lehet hozzácsatlakoztatni és rendesen beállítani a kormányt, de itt is lehet normásan vezetni, ha a grafika és a realisztikusság(kivéve a töréseket) számít)

- City Car Driving(1.5 verziótól egész jó, sok berakható custom kocsival, manuális váltó ami miatt nekem nagyon bejött)

- Euro Truck Simulator 2 (Hungary mappal, berakható kamionokkal, kocsikkal(sajnos elég nehéz az irányítása a custom kocsiknak, könnyen borulnak) de kárpótol érte a Hungary map, és a rengeteg mod amiket be lehet tenni (1000HP, 1500HP kamionok úgy érződnek mintha autót vezetnél, szerintem a legjobb szimulátor játék)

2018. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd megnézem a city car driving szimulatort.
2018. júl. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!