Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tölthetem Samsung adapterrel...

Tölthetem Samsung adapterrel a Bluetooth-os fülhalgatómat?

Figyelt kérdés

Ilyen az adapter: [link]


Ilyen a füles: [link]


JBL T110 BT


Eddig mindig laptopról töltöttem, mert nem tudom hogy káros-e neki az adapter. (nagyon nem vagyok otthon az ilyen elektronikus dolgokban)


Kempingezni megyünk, a laptopot nem terveztem magammal vinni


2018. jún. 30. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Töltheted, én gyorstöltövel töltöm és semmi baja.
2018. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fix 5 V-ot ad mindegyik és minimum 500 mA terhelést kell bírni az USB 2.0 szabvány szerint. A töltésszabályzó pedig a fülhallgatóban van, tehát az pont úgy fog tölteni, ahogy kell.

Miután 500 mA bőven elég ilyen apró akkuknak, azt túlterhelni nem tudod.

Ha 5 V / 10 A-os gyorstöltőt kötsz rá, abból is csak keveset fog felvenni szabályzó.

2018. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzővel én is bementem a csőbe, mert ragad rám is az állandó hülyeség, amivel tele vannak a fórumok.

Az 5V-os USB dugasztáp természetesen nem töltő, mert a töltésszabályzó nem abban van, ahogy már utaltam rá.

2018. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!